Dygliuotos padangos yra saugios ir mūsų e. parduotuvėje daug pigesnės

Dygliuotos padangos - ką naudinga žinoti jas perkant?

bulb

Ar dygliuotos padangos brangesnės nei universalios?

Yra įprasta manyti, jog dygliuotos padangos yra brangesnės nei universalios. Reikia atskirti Šiaurės ir Vidurio Europos lameles. Pastarosios paprastai yra žymiai pigesnės už dygliuotas padangas, tačiau jos ir skirtos Vidurio Europos keliams. Palankesnę jų kainą lemia tai, jog rinkos, kuriose sniego ir ledo keliuose nėra, yra didelės ir padangos vieneto kainą galima gerokai sumažinti. Mūsų sąlygomis tinka dygliuotos padangos ir Šiaurės Europos lamelės. Kainų skirtumo tarp jų beveik nėra.
bulb

Ar mūsų sąlygomis yra reikalingas didelis dyglių kiekis?

Kaip minėta anksčiau, žmones nuo dygliuotų padangų atbaido jų triukšmas. Nenuostabu, jei jūsų vienoje padangoje yra 200 ar daugiau dyglių. Visi didesni padangų gamintojai gamina tokias, nes būtent šios padangos ir laimi bandymus. Mūsų sąlygomis padangos neprivalo turėti tiek daug dyglių. Būtent taip jūs gausite tai, ko norėjote – tylesnę važiavimo patirtį. Ant sauso ir drėgno asfalto valdomumas bus netgi geresnis nei su padangomis turinčiomis daug dyglių. Mūsų sąlygomis idealiai tinka padangos turinčios mažiau dyglių.
bulb

Kokia yra padangų eksploatacijos trukmė?

Įprastai universalios padangos tarnauja mažiausiai 2 žiemas, o dygliuotos padangos ne mažiau kaip 3 žiemas. Tačiau daug kas priklauso ir nuo to, kiek važiuojate automobiliu ir koks yra jūsų vairavimo stilius. Į mūsų saloną atvyko naują galingą automobilį įsigijęs klientas, kuris nuvažiavo tik 2000 kilometrų ir jam jau reikia naujų padangų. Vairuotojas pats turėtų jausti, kai dygliuotų padangų sukibimas blogėja – tuomet pats laikas atvykti naujų padangų į „Rehvid Pluss“.
wheels

Pirkdami dygliuotas padangas ir lengvojo lydinio ratlankius kartu, juos sukomplektuotus galite užsisakyti į namus tik už 10 €

transport

Užsisakant 4 ar daugiau dygliuotų padangų, pristatymas nemokamas

return

Dygliuotas padangas galite grąžinti per 14 dienų ir mes grąžinsime pinigus.