Pasirinkite kalbą
Mūsų tarptautinės svetainės
estEstija rehvidpluss.com
finSuomija rengas24.com
sweŠvedija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Ieškoti padangų pagal išmatavimus

wait
wait
wait
wait

Dygliuotos padangos yra saugios ir mūsų e. parduotuvėje daug pigesnės

Kaip išsirinkti dygliuotas padangas žiemai?
Renkantis žiemines padangas pirmiausia turite sau užduoti tris klausimus. Kur važiuosiu? Kaip dažnai važiuosiu? Kiek patirties turiu? Ne visada verta rinktis automobilių žurnaluose esančių padangų bandymų nugalėtojus, kadangi mūsų klimatas yra kitoks nei šiaurinėje Suomijos, Švedijos ar Rusijos dalyje.

Gerų dygliuotų padangų sukibimas su ledu padengtu paviršiumi yra itin pavyzdinis tiek stabdant, tiek ir darant posūkį. Nesvarbu, kokius manevrus bedarytumėte, dygliuotos padangos atliks savo darbą. Lietuvos klimato sąlygomis tai yra teisingas pasirinkimas.

Vienas iš dygliuotų padangų privalumų yra lėtesnis dėvėjimasis, tačiau dauguma vartotojų skundžiasi, jog jų keliamas triukšmas juos gąsdina. Reikia pabrėžti, jog nuvažiavus 1000-2000 kilometrų dygliai „atsistoja“ į savo vietas ir triukšmo lygis sumažėja.

Kodėl pasirinkimas gali būti klaidingas, jei atsižvelgsite tik į automobilių žurnalų bandymų rezultatus? Dauguma perka padangas prieš tai pavartę žurnalus ar panaršę internete ir mano, kad jei padangos užima aukštą vietą, tai savaime jos yra tarp geriausių pasaulyje. Lietuvos klimato sąlygomis esame išbandę daugybę padangų ir galime teigti, kad tai nėra taip lengva. Bandymai atliekami vietose, kur sąlygos palyginus su Lietuva labai skiriasi. Kada paskutinį kartą turėjome žiemą su stipriais šalčiais, kurie truko ilgą laiką? Bandymų metu nustatyto padangų triukšmo lygio neįmanoma perkelti į mūsų klimatą, nes esant –30 laipsnių šalčiui lauke tvyro visiška tyla, garsas nuslopinamas. Žinoma, padangų keliamas triukšmas automobilio viduje taip pat bus didesnis nei įprastomis sąlygomis. „Rehvid Pluss“ esame įsitikinę, jog ne visuomet reikia rinktis bandymų nugalėtoją. Geriau pasitarkite su mūsų specialistais, kurie žinos, kokios padangos tiks būtent jums.

Paplitusi nuomonė, jog dygliuotos padangos gadina asfaltą ir tai yra tiesa. Tačiau, jei pasirinksite padangas turinčias mažiau dyglių, tai sušvelnins jūsų problemą. Svarbiausia vis tik saugumas ir su dygliuotomis padangomis galite išsilaikyti net ir tuomet, kai oro sąlygos yra tikrai žiemiškos. Šiuolaikinės dygliuotos padangos yra pritaikytos ABS stabdžiams bei gerai veikia ir tuomet, kai dyglių yra mažiau.

Mes taip pat rekomenduojame, kad pirkimą planuotumėte prieš prasidedant sezonui. Tuomet turėsite daugiau laiko priimti sprendimą bei gausite norimas padangas reikiamu metu.

Taip pat skaitykite, kodėl žiemą teikiama pirmenybė universalioms padangoms
Naujienos

Dygliuotos padangos - ką naudinga žinoti jas perkant?

bulb

Ar dygliuotos padangos brangesnės nei universalios?

Yra įprasta manyti, jog dygliuotos padangos yra brangesnės nei universalios. Reikia atskirti Šiaurės ir Vidurio Europos lameles. Pastarosios paprastai yra žymiai pigesnės už dygliuotas padangas, tačiau jos ir skirtos Vidurio Europos keliams. Palankesnę jų kainą lemia tai, jog rinkos, kuriose sniego ir ledo keliuose nėra, yra didelės ir padangos vieneto kainą galima gerokai sumažinti. Mūsų sąlygomis tinka dygliuotos padangos ir Šiaurės Europos lamelės. Kainų skirtumo tarp jų beveik nėra.
bulb

Ar mūsų sąlygomis yra reikalingas didelis dyglių kiekis?

Kaip minėta anksčiau, žmones nuo dygliuotų padangų atbaido jų triukšmas. Nenuostabu, jei jūsų vienoje padangoje yra 200 ar daugiau dyglių. Visi didesni padangų gamintojai gamina tokias, nes būtent šios padangos ir laimi bandymus. Mūsų sąlygomis padangos neprivalo turėti tiek daug dyglių. Būtent taip jūs gausite tai, ko norėjote – tylesnę važiavimo patirtį. Ant sauso ir drėgno asfalto valdomumas bus netgi geresnis nei su padangomis turinčiomis daug dyglių. Mūsų sąlygomis idealiai tinka padangos turinčios mažiau dyglių.
bulb

Kokia yra padangų eksploatacijos trukmė?

Įprastai universalios padangos tarnauja mažiausiai 2 žiemas, o dygliuotos padangos ne mažiau kaip 3 žiemas. Tačiau daug kas priklauso ir nuo to, kiek važiuojate automobiliu ir koks yra jūsų vairavimo stilius. Į mūsų saloną atvyko naują galingą automobilį įsigijęs klientas, kuris nuvažiavo tik 2000 kilometrų ir jam jau reikia naujų padangų. Vairuotojas pats turėtų jausti, kai dygliuotų padangų sukibimas blogėja – tuomet pats laikas atvykti naujų padangų į „Rehvid Pluss“.
wheels
Pirkdami dygliuotas padangas ir lengvojo lydinio ratlankius kartu, juos sukomplektuotus galite užsisakyti į namus tik už 10 €
transport
Užsisakant 4 ar daugiau dygliuotų padangų, pristatymas nemokamas
return
Dygliuotas padangas galite grąžinti per 14 dienų ir mes grąžinsime pinigus.
wheels
Banko pavedimas pagal PVM sąskaitą-faktūrą arba mokėjimas kortele