Pasirinkite kalbą
Mūsų tarptautinės svetainės
estEstija rehvidpluss.com
finSuomija rengas24.com
sweŠvedija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Ieškoti padangų pagal išmatavimus

wait
wait
wait
wait

Nebrangūs lengvo lydinio ratlankiai visų markių automobiliams

Lengvo lydinio ratlankiai – puikus būdas pakeisti jūsų automobilio išvaizdą

Lengvo lydinio ratlankių pirkimas - tai ypatingas momentas jums ir jūsų automobiliui. Jūs perkate naujus lengvojo lydinio ratlankius savo automobiliui.

Gali būti keletas priežaščių pirkti naujus ratlankius: perkate ratlankius savo automobilio išvaizdai pakeisti ar norite ratlankių pagalba pakeisti savo automobilio padangų dydį. Mūsų komandos tikslas - kad pirkėjas tai padarytų kuo patogiau ir be rūpesčių.

Mes vadovaujamės principu, kad pirkėjas neturi būti inžinieriumi ir jam nereikia žinoti visų savo automobilio specifikacijų. Tai yra mūsų pomėgis ir darbas, todėl mes sukūrėme lengvą automobilių lengvo lydinio ratlankių paieškos sistemą.

Jums tereikia įvesti savo automobilio duomenis į mūsų paieškos sistemą. Rezultatas - gražūs lengvo lydinio ratlankiai, tinkantys jūsų automobiliui.
Naujienos

Lengvojo lydinio ratlankiai - Ką reikia žinoti prieš juos įsigyjant?

bulb

Ar perkant ratlankius bus papildomų išlaidų?

Jei jūsų užsakyti lengvo lydiniai ratlankiai skiriasi nuo originalių gamintojo ratlankių, prie perkamų lengvo lydinio ratlankių pridėsime tinkamus montavimo žiedus. Į komplektą taip pat įeina nauji varžtai arba veržlės, pagal jūsų automobilio markę (varžtai ar veržlės nėra pridedamos prie originalių t.y. OEM ir prie skardinių ratlankių).
bulb

Ratlankių naudojimas žiemą

Lengvo lydinio ratlankiai, kuriuos naudojate žiemą, taip pat tinka naudoti ir vasarą.

Lengvo lydinio ratlankiai su poliruotais paviršiais, ant kurių nėra dažų sluoksnio arba lako sluoksnis yra labai plonas netinkami naudoti žiemą.

Jei žiemą naudosite tokius lengvo lydinio ratlankius, ant ratlankių gali atsirasti korozinių pažeidimų. Lengvojo lydinio ratlankių tinkamumas naudoti žiemą žymimas gaminio kortelėje žodžiais: „TAIP“, „ NE“.
bulb

Tamsūs arba šviesūs lengvo lydinio ratlankiai?

Tai asmeninis pasirinkimas, tačiau remiantis mūsų patirtimi rekomenduojame, kad tarp automobilio ir ratlankio spalvų būtų kontrastas. Sidabrinės spalvos lengvo lydinio ratlankiai tinka beveik visų spalvų automobiliams. Renkantis lengvo lydinio ratlankių spalvą reikia atsižvelgti į tai, kad tamsios spalvos lengvo lydinio ratlankiai vizualiai atrodo mažesni nei šviesių spalvų lengvo lydinio ratlankiai.

Jei jūsų automobilyje šiuo metu yra sumontuoti šviesios spalvos 17 colių lengvo lydinio ratlankiai ir norite sumontuoti tamsios spalvos lengvo lydinio ratlankius, mes rekomenduojame pirkti vienu coliu didesnius, t.y. 18 colių lengvo lydinio ratlankius.
wheels
Perkant kartu padangas ir lengvo lydinio ratlankius mes juos sumontuosime tik už 10 €
transport
Užsakant 4 (keturis) ar daugiau lengvo lydinio ratlankius pristatymas yra nemokamas
return
Jei jums nepatinka ar netinka pas mus pirkti lengvo lydinio ratlankiai, juos galite mums grąžinti per 14 kalendorinių dienų ir mes grąžinsime už juos sumokėtus pinigus
wheels
Banko pavedimas pagal PVM sąskaitą-faktūrą arba mokėjimas kortele
Pasirinkite markę