Pasirinkite kalbą
Mūsų tarptautinės svetainės
estEstija rehvidpluss.com
finSuomija rengas24.com
sweŠvedija däck24.com
latLatvija riepas24.com
litLietuva padangos24.com

Ieškoti padangų pagal išmatavimus

wait
wait
wait
wait

Universalios padangos yra tylios, patogios ir mūsų e. parduotuvėje daug pigesnės

Kaip išsirinkti universalias padangas žiemai?
odėl žmonės nori pirkti universalias padangas žiemai? Nes jos yra tylios. Jūs perkate naują automobilį ir nenorite, jog dyglių keliamas triukšmas būtų girdimas viduje. Tyla yra pagrindinis lamelių privalumas. Renkantis svarbu atskirti Vidurio ir Šiaurės Europos lameles.

ei jūs važiuojate tik miesto gatvėmis, tuomet jums galime rekomenduoti universalias padangas, bet jei važiuosite ir sniegingesniais, slidesniais bei kaimo keliais, universalių padangų pranašumai nustumiami į antrą planą. Ant šlapio ir sauso asfalto geros universalios padangos veikia labai pavyzdingai.

Dar vienas lamelių privalumas – nesate priklausomas nuo padangų keitimo laiko. Pats renkatės, kada keisite padangas. Kai kelio dangos temperatūra pradeda kristi, o jūs su universaliomis padangomis, tuomet jūsų gyvenimas be rūpesčių. Galite ramiai pasitikti žiemą.

aip pat reikia nepamiršti, jog dygliuotos padangos už Lenkijos ribų draudžiamos, todėl jei dažnai važiuojate į tolimesnes šalis, turi būti uždėtos žieminės lamelės.

Yra šeimų, kurios turi automobilį ir juo važinėja retai. Tai atsarginis automobilis ir gali būti montuojamos padangos su tinkama lamele. Tą dieną, kai sąlygos yra ekstremalios ir lamelės bėdoje tau nepadės, tu neprivalai važiuoti šiuo automobiliu. Geros universalios padangos tinka automobiliams, kuriuos vairuoja pagyvenę žmonės – taip pat sutaupote pinigų padangų keitimui.

Mūsų e. parduotuvėje į viršų iškeliame tas padangas, kurias esame patys išbandę ir neabejotinai galime jas pasiūlyti savo klientams – šios padangos tinka mūsų klimatui ir keliams. Savo interneto puslapyje tokias padangas atitinkamai paženklinome.

Mes taip pat rekomenduojame, kad pirkimą planuotumėte prieš prasidedant sezonui. Tuomet turėsite daugiau laiko priimti sprendimą bei gausite norimas padangas reikiamu metu.

Taip pat skaitykite, kodėl žiemą teikiama pirmenybė dygliuotoms padangoms
Naujienos

Universalios padangos - ką naudinga žinoti jas perkant?

bulb

Kodėl kai kurios universalios padangos yra tokios pigios?

Universalios padangos skirstomos į Vidurio ir Šiaurės Europos padangas ir jos iš esmės skiriasi tiek kainos atžvilgiu, tiek tuo, kaip jos tinka mūsų klimatui. Vidurio Europos lamelės yra pigesnės, nes jos gaminamos atsižvelgiant į šiltesnio klimato šalių kelius. Šiaurės Europos universalių padangų parduodama ir pagaminama kur kas mažiau. Taigi jų kaina labiau panaši į dygliuotų padangų. Mes nerekomenduojame Vidurio Europos lamelių žiemai. Šios padangos nustoja veikusios tarp -7 ir -10 laipsnių.
bulb

Tos pačios universalios padangos visus metus?

Jei automobiliu naudojatės retai, padangų keisti neprivalote, tačiau jei tai kasdien naudojama transporto priemonė, nerekomenduojame vasarą važiuoti su žieminėmis lamelėmis. Visų pirma, vasarą padangos bus slidžios, nes žieminių padangų kontakto plotas su keliu nėra toks didelis kaip vasarinių. Šiltu oru automobilis su Šiaurės Europos universaliomis padangomis gali tiesiog plaukioti kelyje. Taip pat pailgėja stabdymo kelias. Važiavimas vasarą gadina žiemines lameles, nes naudojate vasaros vairavimo stilių. Savo ruožtu susidėvėjusios padangos kelia daugiau triukšmo.
bulb

Kaip padangos dėvisi?

Padangos, žinoma, dėvisi ir jas naudojant, tačiau ne tik. Kol jos bus sandėlyje, joms nieko nenutiks. Eksploatuojant jos dėvisi nuo važiavimo ir saulės kaitros. Jei žiemines lameles naudojate vasarą šiltu oru, tuomet padangos dėvisi greičiau. Tiesą sakant, visas procesas prasideda iškart, kai padanga įkaista važiuojant pirmą kartą. Kinta jos cheminė sudėtis. Saulės skleidžiama šiluma daro tą patį. Dėl šios priežasties nelaikykite padangų lauke, juo labiau ant tiesioginių saulės spindulių.
wheels
Pirkdami universalias padangas ir lengvojo lydinio ratlankius kartu, juos sukomplektuotus galite užsisakyti į namus tik už 10 €
transport
Užsisakant 4 ar daugiau universalių padangų, pristatymas nemokamas
return
Universalias padangas galite grąžinti per 14 dienų ir mes grąžinsime pinigus
wheels
Banko pavedimas pagal PVM sąskaitą-faktūrą arba mokėjimas kortele