Universalios padangos yra tylios, patogios ir mūsų e. parduotuvėje daug pigesnės

Universalios padangos - ką naudinga žinoti jas perkant?

bulb

Kodėl kai kurios universalios padangos yra tokios pigios?

Universalios padangos skirstomos į Vidurio ir Šiaurės Europos padangas ir jos iš esmės skiriasi tiek kainos atžvilgiu, tiek tuo, kaip jos tinka mūsų klimatui. Vidurio Europos lamelės yra pigesnės, nes jos gaminamos atsižvelgiant į šiltesnio klimato šalių kelius. Šiaurės Europos universalių padangų parduodama ir pagaminama kur kas mažiau. Taigi jų kaina labiau panaši į dygliuotų padangų. Mes nerekomenduojame Vidurio Europos lamelių žiemai. Šios padangos nustoja veikusios tarp -7 ir -10 laipsnių.
bulb

Tos pačios universalios padangos visus metus?

Jei automobiliu naudojatės retai, padangų keisti neprivalote, tačiau jei tai kasdien naudojama transporto priemonė, nerekomenduojame vasarą važiuoti su žieminėmis lamelėmis. Visų pirma, vasarą padangos bus slidžios, nes žieminių padangų kontakto plotas su keliu nėra toks didelis kaip vasarinių. Šiltu oru automobilis su Šiaurės Europos universaliomis padangomis gali tiesiog plaukioti kelyje. Taip pat pailgėja stabdymo kelias. Važiavimas vasarą gadina žiemines lameles, nes naudojate vasaros vairavimo stilių. Savo ruožtu susidėvėjusios padangos kelia daugiau triukšmo.
bulb

Kaip padangos dėvisi?

Padangos, žinoma, dėvisi ir jas naudojant, tačiau ne tik. Kol jos bus sandėlyje, joms nieko nenutiks. Eksploatuojant jos dėvisi nuo važiavimo ir saulės kaitros. Jei žiemines lameles naudojate vasarą šiltu oru, tuomet padangos dėvisi greičiau. Tiesą sakant, visas procesas prasideda iškart, kai padanga įkaista važiuojant pirmą kartą. Kinta jos cheminė sudėtis. Saulės skleidžiama šiluma daro tą patį. Dėl šios priežasties nelaikykite padangų lauke, juo labiau ant tiesioginių saulės spindulių.
wheels

Pirkdami universalias padangas ir lengvojo lydinio ratlankius kartu, juos sukomplektuotus galite užsisakyti į namus tik už 10 €

transport

Užsisakant 4 ar daugiau universalių padangų, pristatymas nemokamas

return

Universalias padangas galite grąžinti per 14 dienų ir mes grąžinsime pinigus