Nebrangios ir kokybiškos vasarinės padangos

Ką rodo vasarinių padangų kaina? Ar brangesnės vasarinės padangos geresnės už pigesnes vasarines padangas?

euro euro euro

Premium klasės vasarinės padangos

Kainos atžvilgiu tai yra brangiausi produktai. Šios rūšies prekių ženklai turi mažiausią gamybos klaidų procentą, o padangų kūrimui skiriamos didžiulės investicijos, pavyzdžiui, naujausios technologijos naudojamos gaminant autosportui skirtas padangas. Padangų gamyboje naudojamos nanotechnologijų pagrindu pagamintos protektorinių junginių formulės, o tai reiškia, kad šios padangos gali geriau pašalinti vandenį ir patikimai važiuoti tiek šlapiais, tiek sausais keliais. Šias vasarines padangas geriausiai apibudina žodžiai: SAUGUMAS, MAŽOS DEGALŲ SĄNAUDOS ir KOMFORTAS. Premium klasės vasarinių padangų gamintojai: Bridgestone, Continental, Michelin, Goodyear, Toyo
euro euro euro

Vidutinės klasės vasarinės padangos

Vidutinės klasės padangų gamybai dažnai naudojamos 5-10 metų senumo padangų gamybos technologijos, o gamykla yra ta pati, kuri gamina ir Premium klasės padangas. Taip pat yra pavyzdžių, kai Vidutinės klasės padangas gamina gamintojas, kurio plėtros pajėgumai nėra labai dideli ir orentuoti į konkrečią klientų grupę. Nors daugelio funkcijų rodikliai yra blogesni nei Premium klasės padangų, tačiau visos padangos atitinka aukštus eksploatacinių savybių standartus ir yra gaminamos naudojant patikimas technologijas. Šias vasarines padangas geriausiai apibudina žodžiai: GERIAUSIAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS. Vidutinės klasės vasarinių padangų gamintojai: Sava, Dunlop, Landsail, Davanti, Uniroyal, Cooper
euro euro euro

Biudžetinės (pigios) klasės padangos

Padangų gamybos technologija yra senesnė nei 10 metų ir gamintojas nekuria naujų produktų. Šių padangų kokybei taikomi reikalavimai nėra dideli, o padangų vibracija gali pasitaikyti dažniau. Taip pat gali būti, kad kiekvienos pagamintos partijos padangų kokybė ir jų savybės gali skirtis .Šiame segmente klientui yra sunkiausia pasirinkti, nes padangų yra labai daug, o įvairių gamintojų padangų kokybė labai skiriasi, todėl yra didelė rizika nusipirkti nekokybiškas vasarines padangas. Prieš penkerius metus buvo galima teigti, kad VISOS pigios vasarinės padangos yra prastos kokybės ir neturi patikimo sukibimo su kelio danga. Šiandien Biudžetinės (pigios) klasės padangų kokybė yra gerokai žemesnė nei Vidutinės klasės padangų, tačiau šių produktų segmentas gerokai patobulėjo, o kai kurie smulkūs padangų gamintojai perėmė stambių padangas gaminančių kompanijų darbuotojus, kurie stambioms kompanijom kūrė naujas padangų gamybos technologijas.

Koks yra skirtingų vasarinių padangų stabdymo kelias šlapio asfalto keliuose?

Kai vasarinės padangos nesukelia didelio triukšmo ar vibracijos vairuojant, vairuotojas gali nesuprasti padangų kokybės skirtumų įprastomis vairavimo sąlygomis greitkelyje ar mieste. Didelis skirtumas atsiranda, kai reikia staiga pasukti vairą arba greitai sustoti. Skirtumas tarp Premium klasės ir Biudžetinės (pigios) klasės padangų stabdymo kelio yra apie 12%, o šlapiuose keliuose ir pavojingose ​situacijose, esant didesniam greičiui, skirtumas tarp šių padangų stabdymo kelio tampa dar didesnis!

Įsivaizduokite, kad jūsų automobilis turi Biudžetinės (pigios) klasės vasarines padangas ir važiuojate šlapia asfalto danga greitkeliu, priešais jus važiuoja automobilis ir yra 16 metrų trumpesnis stabdymo kelias ir jums reikia staiga sustoti. Kiek laiko jūs turite? Jei atstumas tarp automobilių yra nedidelis, susidūrimo išvengti praktiškai yra neįmanoma. Jūsų artimųjų ir jūsų saugumas yra brangesni nei keli eurai sumokėti už brangesnes ir kokybiškesnes padangas.
wheels

Mūsų internetinėje parduotuvėje perkant kartu padangas ir ratlankius, mes juos sumontuosime tik už 10 €

transport

Užsakant 4 (keturias) ar daugiau vasarines padangas pristatymas yra nemokamas

return

Jei užsakėte netinkamo dydžio vasarines padangas ar neturite joms tinkamų ratlankių, galite jas mums grąžinti per 14 kalendorinių dienų ir mes grąžinsime jums už padangas sumokėtus pinigus.

wheels

Banko pavedimas pagal PVM sąskaitą-faktūrą arba mokėjimas kortele

Ar ES energijos ženklinimu galima pasitikėti renkantis vasarines padangas?


ES energijos ženklinimo etiketę galite rasti beveik ant visų vasarinių padangų. Etiketė turi atspindėti svarbią informaciją apie padangų veikimą, t.y. kuro sunaudojimo efektyvumą, sukibimą su šlapia kelio danga ir išorinį triukšmo lygį, pažymėtus dviem rodikliais. Kadangi energijos ženklinimo bandymą atlieka patys padangų gamintojai, o Europos Sąjunga jį kontroliuoja tik atsitiktinai, padangų energijos ženklinimas negali suteikti jums visiškai teisingos informacijos. Renkantis vasarines padangas, rekomenduojame naudoti ES energijos ženklinimą tik kaip vieną iš kriterijų renkantis padangas.